SEO & Tanıtım Hizmetleri Teslimat Koşulları

Medibil Medikal ve Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. firması olarak güvenilir sipariş ve hızlı teslimat ilkeleri doğrultusunda çalışmaktadır. Sipariş verdiğiniz ürün ile tarafınıza teslim edilen ürünler kesinlikle aynı olacaktır. Sipariş verdiğiniz ürünün stoklarımızda bulunmaması halinde, tarafınıza bilgilendirme yapılarak, başka bir ürün talep edip etmediğinizi sormaktayız. Sizden bir talimat gelmediği sürece asla farklı bir markanın ürününü veya talep ettiğiniz üründen farklı bir modeli size göndermiyoruz.

Ürün stoklu ise; sipariş vermeden önce iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ve beğendiğiniz ürünün stok durumunu öğrenebilirsiniz. Siparişini verdiğiniz ürün, stoklarda mevcut olması durumunda, sonraki gün kargo şirketine, varsa kullanım kılavuzu ve garantisi ile birlikte teslim edilir. Kargo şirketi sipariş verdiğiniz kentin veya semtin uzaklığına bağlı olarak ürünü 1 ila 4 iş günü içerisinde, sipariş ve ödeme sayfasında bildirmiş olduğunuz adrese teslim eder. Resmi tatiller iş günü kapsamına girmemektedir.

Ürün dijital ise; sipariş verilen ürün dijital ürün ise kargo ile teslimat yapılmaz.

seorganik.com üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş ve teslimat hakkındaki sorularınızı iletişim sayfası üzerinden bildirim göndererek iletebilirsiniz. E-postalarınız en kısa sürede yanıtlanacaktır.