KURUMSAL SEO DANIŞMANLIĞI

PROFESYONEL ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ

İşletmenizin tüm internet siteleri için hedef odaklı çalışmalar yapıyoruz. İlk analizlerimiz sonucunda yapılması gerekenler raporlanır ve sizin hedeflerinize bağlı olarak kısa, orta ve uzun vade hedefler belirlenir. Hedefler sonucunda aylık planlama ile uygulamaya başlanır.

DANIŞMANLIK TEKLİFİ AL
kurumsal seo danışmanlığı
Danışmanlık Kapsamında Verilen Diğer Sabit Hizmetler

Kurumsal SEO Teklifi

Kurumsal SEO çalışmasında yapılacaklar işletmeden işletmeye değiştiği için inceleme sonucu verilecek hizmetlere göre fiyat belirlenmektedir.

Kurumsal SEO danışmanlığı için teklif alın.

KURUMSAL SEO DANIŞMANLIĞI SIKÇA SORULAN SORULAR

Satış yapıyorsanız geliriniz artacak, müşteri portföyünüz genişleyecek, sitenizin trafiği artacak, potansiyel müşterilere erişiminiz artacak, marka bilinirliğiniz artacak, eleman masraflarınız azalacak, içeriğiniz daha kaliteli olacak, siteniz Google gibi arama motorlarının belirlediği standartları koruyor olacak, anahtar kelimelerinizde Google’da üst sıralarda çıkıyor olacak, sosyal medyada aktif ve etkileşim içerisinde olacaksınız. Yapılacak olan çalışmalar sonrasında tüm bunların gerçekleşmesi için ekip olarak elimizden geleni yapacağız.

Bu noktada kurumsal olarak hizmet almadan önce mutlaka alınması gereken hizmetlerin belirlenmesi gerekir. Teklif talebi oluşturarak bizden fiyat alabilirsiniz.

Hayır, malesef bunun için sizden gelecek ve aldığımız bilgilere göre izlenecek olan yol haritası çıkartılacak, neticesinde aylık/yıllık bir fiyat çıkartılacaktır. Bu noktada teklif talep ederek bizden fiyat alabilirsiniz.