Tüm danışmanlık hizmetlerimizde sabit olarak verdiğimiz hizmetler

kurumsal seo danışmanlığı

DETAYLI SEO ANALİZLERİ

ÜCRETSİZ SEO ANALİZİ

Tüm çalışmaların neticesinde sizlere rapor gönderiyoruz. Her ay veya her hafta düzenli olarak genel analizi paylaştığımız raporları alıyor olacaksınız. Her raporda  değerlendirmeleri de sizlerle paylaşıyoruz ve öngörülerimizi aktarıyoruz.

DANIŞMANLIK TEKLİFİ AL

İÇ SEO DÜZENLEMELERİ

SÜREKLİ DEVAM EDEN İÇ SEO

Aylık hizmetlerimiz içerisinde işletmenize ait sitelerin tüm iç SEO düzenlemelerini sürekli takip edip gerekli düzenlemeleri yapıyoruz. Google için yeni gelen güncellemelere göre de alt yapınızı güncel tutuyoruz. Hız, optimizasyon ve çeşitli standartları uyguluyoruz.

DANIŞMANLIK TEKLİFİ AL
site içi seo düzenlemeleri
kurumsal seo danışmanlığı

RAKİP VE KELİME ANALİZİ

DETAYLI RAKİP VE KELİME ANALİZİ

Aylık çalışmalar kapsamında olmazsa olmazlardan… Belirlediğimiz rakiplerin tüm analizlerini yapıyoruz. SEO değerleri, alınan backlinkler, anahtar kelimelerdeki pozisyonları ve karşılaştırmalar düzenli olarak analiz ediliyor ve raporlanıyor.

DANIŞMANLIK TEKLİFİ AL

İÇERİK STRATEJİSİ OLUŞTURMA

KALİTELİ İÇERİK ÜRETİMİ

İçeriğinizin kalitesini arttırmak, ziyaretçilerinizin sitenizde daha fazla vakit geçirmesine ve varsa alışveriş yapmasına olanak sağlayacak çeşitli pazarlama stratejilerini sisteminize zaman içerisinde uyguluyoruz. İçeriğinizi nasıl geliştireceğinize dair danışmanlık yapıyoruz.

DANIŞMANLIK TEKLİFİ AL
içerik stratejisi
itibar yönetimi

MARKANIZIN İTİBAR YÖNETİMİ

GOOGLE MARKA İTİBAR TAKİBİ

İşletmenizin Google başta olmak üzere tüm arama motorlarındaki marka itibarını arttırmaya yönelik çalışmaları sizlere anlatıyor ve takip ediyoruz. Gerek görülürse marka çalışması yaparak ziyaretçilerinizin markanız üzerindeki algısına olumlu yön veriyoruz.

DANIŞMANLIK TEKLİFİ AL

PREMİUM BACKLİNK HİZMETİ

ANAHTAR KELİMELERDE YÜKSELİŞ

Sadece anahtar kelimelerinizde yükseliş sağlamıyor, ayrıca markanıza ve sitenize yönelik premium internet sitelerinde tanıtım metinleri ve reklamlar yayınlayarak sitenizin Google neznindeki SEO gücünü arttırıcı uygulamalar yapıyoruz. Olmazsa olmazlardan!

DANIŞMANLIK TEKLİFİ AL
kurumsal seo danışmanlığı
sosyal medya

SOSYAL MEDYA STRATEJİSİ

VE SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Günümüzün en etkili etkileşime girme araçları olan sosyal medya mecralarında (işletmenize uygun) nasıl çalışmaları yapılması gerektiğine dair danışmanlık ve organizasyon ile buradaki gücünüzü arttıyor ve trafiğinizi yükseltiyoruz.

DANIŞMANLIK TEKLİFİ AL

GOOGLE ADWORDS YÖNETİMİ

ÜCRETLİ REKLAM YÖNETİMLERİ

Google Adwords başta dahil olmak üzere diğer tüm platformlardaki reklamlarınızı bütçelendiriyor veya yönetiyoruz.

DANIŞMANLIK TEKLİFİ AL
kurumsal seo danışmanlığı
site güvenlik

SİTELERİNİZİN GÜVENLİĞİ

GÜVENLİK İŞLEMLERİ

İşletmelerinize ait sitelerin güvenli olduğundan emin misiniz? Bir işleminiz bile sonradan güvenlik açığı oluşturabilir. Güvenliğiniz için sizi yönlendiriyoruz. Gerekirse yazılım uzmanlarımız tarafından servis verilmektedir.

DANIŞMANLIK TEKLİFİ AL

İŞLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRACAK YAZILIMLAR

ONLINE YÖNETİM SİSTEMLERİ

İşletmenize özel işlerinizi kolaylaştıracak hazır yazılım önerileri veya ihtiyaç duyduğunuz yazılımların araştırılması, bunun yanında yazılım uzmanlarımız tarafından sadece size özel geliştirilen CRM’ler yazılabilir.

DANIŞMANLIK TEKLİFİ AL
kurumsal seo danışmanlığı